Ортодонтія

На шляху до бездоганної посмішки з ортодонтами клініки «Аверс-Арт»


Приємна, щира посмішка і красиві зуби завжди привертають увагу. Але в більшості випадків природа не обдаровує насгарною посмішкою. Нерівні зуби і негарна посмішка в дорослому віці можуть бути наслідком таких дитячих звичок, як смоктання пальця або губи, тривале тримання рота відкритим.

Якщо Ви не звернулись до ортодонта до 6 років, але вже маєте видимі проблеми з прикусом - тоді Вам до нас!
Наші лікарі мають принциповий підхід до орто-лікування, який базується на ретельній діагностиці. Перед початком орто-лікування обов'язково робиться панорамний знімок, знімок ТРГ, фотографії пацієнта, фотографії, ротової порожнини, виготовляються діагностичні моделі.
 
Для виправлення прикусу та вирівнювання зубів використовуються перевірені ефективні методи в області ортодонтії:

    •    брекети
    •    система Invisalign (прозорі капи)
    •    знімні пластинки та ретейнери
 

Брекети

Брекети  - це незнімна ортодонтична конструкція,що складається з ряду замків, які приклеюються на зовнішню або внутрішню поверхню зубів за допомогою спеціального клею.
Поворот зуба при впливі брекета - це процес, який триває, як правило, від декількох місяців до двох років. Найбільше часу потрібно для зміни положення жувальних зубів.
Є металеві, керамічні, лінгвальні брекет-системи.

Система Invisalign


Прозорі капи Invisalign абсолютно непомітні і дійсно зручні в застосуванні. Це так звана невидима система коре кції прикусу, щоявляє собою прозорі пластикові капи Invisalign - футлярчики для кожного зуба - що одягаються на зубні ряди і не фіксуються ніяким додатковим матеріалом.

Зсув зубів відбувається завдяки поетапній заміні кап, кожна з яких переміщує зу би.Таким чином, завдяки заміні кап, чиниться поступовий тиск на зуби і їх поступальне переміщення.
Система виправлення прикусу Invisalign по суті є результатом об'єднання декількох технологій - ортодонтії, рентгенології і комп'ютерного моделювання.

На основі телерентгенографії та аналізу моделей лікар проектує бажане положення зубів пацієнта. Маючи вихідне положення зубів і бажаний кінцевий результат, ми розробляємо систему поступального переміщення зубів.

Кожен етап відповідає так званій set-up моделі, на яку виготовляється пластикова капа Invisalign. За допомогою зміни кап з р ізними точками і силою тискувідбувається зміна положення зубів.

Принцип дії кап не відрізняється від дії брекетів: коригуючий тиск на зуби створюють не брекети, а стінки капи. Капи Invisalign надягають на обидва зубних ряди і змінюються один раз на 2-3 тижні.

Система Invisalign (переваги)


Позбавлення від носіння брекетів - основна перевага  системи Invisalignдля людей , яких зобов'язує їх положення в суспільстві. До того ж,капи Invisalign можна зняти в будь-який момент (для гігієни, перед переговорами і важливими зустрічами) і також легко надягти на зуби. На відміну від брекет-систем, звикання до ка птриває  не більше 2 годин,оскільки щільне прилягання до зубів не створює дискомфорту в роті навіть під час прийому їжі.

Важливою особливістю роботи з системою Invisalign в нашій клініці єпостійна взаємодія і контроль лікування з боку лікаря. На кожному етапі зміни кап  лікар і пацієнт звіряють положення зубів, виготовляючи контрольнімоделі.

Якщо Ви загубили капу або неправильно її носили, тоце може вплинути на весь хід лікування, тому ми  намагаємося не виготовляти капи Invisaling для всьогоперіоду лікування заздалегідь.

Знімний апарат (пластинка)

Пластинка - це знімний ортодонтичний апарат, як правило, являє собою пластинку з пластмаси, яка виготовляється за індивідуальним зліпком і фіксується на зубах за допомогою металевих гачків (кламмерів) і дуг.

Як правило, пластинка знімається на час прийому їжі і чищення зубів, після чого знову надівається. Даний метод лікування використовується для лікування дітей до 12 років.

Пластинка є власністю Вашої дитини, тому вона має сама одягати і знімати її, батьки лише контролюють процес правильного носіння. А також дитина самостійно має доглядати за пластинкою зранку і ввечері, коли чистить зуби.
При поганій гігієні пластинки на ній буде утворюватись наліт, який буде спричиняти неприємний запах, а також запальні процеси в ротовій порожнині.

Ви маєте розуміти, що успішнийрезультат лікування залежить не лише від лікаря, тут має працювати уся команда (лікар, пацієнт і батьки). Процес вирівнювання зубів чи прикусу залежить від віку дитини, важкості патології і особливо від того, як дитина носить апарат. Тому контролюйте і підтримуйте своїх дітей під час ортодонтичного лікування.